Přejít na obsah

Výchovné koncerty pro žáky ZŠVe dnech 9.4. a 10. 4. proběhly výchovné koncerty swingového orchestru Black Band, kterých se zúčastnili žáci ZŠ Bratří Čapků a ZŠ Komenského. Celým hudebním programem provázela vedoucí tohoto hudebního tělesa p. uč. Linda Gregarová (v uměleckém okruhu zvaná Lindros Gregy) :-). Nejen, že se žáci dozvěděli něco nového o hudebních stylech a nástrojích, ale třeba se nechali i motivovat pro budoucí vzdělávání v naší škole. Na koncertech panovala skvělá atmosféra a neskončilo to pouze u poslouchání skvělé muziky, někteří žáci se odhodlali i tancovat. Budeme se na žáky a jejich učitele těšit na dalších našich akcích, které jsou věnované školám. Mezi ně patří „Tančíme pro radost“ (taneční vystoupení všech našich tanečnic a tanečníků) a 9. ročník Minifestivalu divadelního oboru.

Děkujeme všem učitelům zmíněných základních škol za podporu našich akcí a paní učitelce Maršíkové za její zpětnou vazbu, kterou jsme si dovolili zveřejnit.

Jsme rádi, že Vaše kroky s dětmi kráčí právě do naší školy. 🙂 Těšíme se opět na Vás.

Vážený pane řediteli a milá paní učitelko Gregarová. 
Za celý 1. stupeň bychom Vám rádi poděkovali za dnešní „výchovný koncert“ Black bandu.
Děkujeme paní Gregarové za skvělý nápad a hlavně možnost zažít a slyšet spousty žánrů a skladeb na vlastní kůži. Shrnula vše důležité a zároveň motivovala a nabídla dětem možnost vzdělávat se na Vaši ZUŠ. Bylo i znát, jak si „blackbenďáci“ vystoupení užívají a hra je baví.
Rádi bychom popřáli celé ZUŠce takto zapálené učitele, kteří s velkým srdcem, obětavostí a nasazením svoji práci intenzivně vykonávají a nikdy nepolevují, přejeme spokojené děti i rodiče a moc se těšíme na další spolupráci a Vámi nabízené akce jako Děti dětem nebo červnové divadélko.
Závěrem děkujeme za veškerý komfort a volnočasové vzdělávání „našich“ dětí. 
Jsme pyšní, že máme v Ústí nad Orlicí takovou ZUŠ. 
 
S pozdravem
Kolektiv 1. stupně. 
 
Mgr. Klára Maršíková
      učitelka