Přejeme krásné a pohodové prázdniny
Vážení rodiče,
na závěr školního roku bych Vám chtěl upřímně poděkovat za Vaši důvěru, podporu a spolupráci, které jste nám po celý rok věnovali. Velmi si vážíme toho, že společně vytváříme prostředí, ve kterém mohou děti rozvíjet svůj talent, radost z umění i chuť učit se novým věcem.
Přeji Vám i Všem našim žákům 🙂 krásné, slunečné a pohodové prázdniny plné odpočinku, nezapomenutelných zážitků a společně strávených chvil. Ať načerpáte dostatek sil a do nového školního roku se vrátíte zdraví, odpočatí a s dobrou náladou.
Těšíme se na setkání opět v novém školním roce 2026/2027.
S přáním krásného léta
Jiří Zajíček
ředitel školy

